Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати здолали чотири вето міського голови

Народним обранцям довелося голосувати руками Депутати Чернівецької міської ради подолали вето міського голови із чотирьох земельних питань.
 
Народним обранцям довелося голосувати руками, оскільки чиновники мерії не встигли налаштувати нову систему «Рада».
 
Одним із рішень, дію якого зупинив Олексій Каспрук, було надання дозволу Людмилі Крушельницькій на складання проекту відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0780 га, у власність за рахунок земель запасу міста, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вулиця Чортківська, 31.
 
Як розповів депутат Володимир Бешлей, ідеться про родину репресованих, яка користується цією землею із 1973 року, отримали її після повернення в Україну із Сибіру.
– Чергове намагання вже чинної влади забрати останнє у цих людей. Вважаю, що це неправильно і несправедливо, – зазначив депутат.
 
Народні обранці підтримали колегу.
 
Крім того, здолали вето мера щодо рішення міської ради про надання підприємцю Ігорю Лайтару та підприємцю Віктору Кострибі земельної ділянки за адресою вул. Руська,209-В, площею 0,0408 га в оренду на 5 років для будівництва та обслуговування кафе та магазину.
 
Депутати підтвердили рішення міської ради, яким Товариству з обмеженою відповідальністю «АПАРТМЕНТ БІЛДІНГ ЛТД» надано дозвіл на викуп земельної ділянки за адресою вул.Героїв Майдану, 29 площею 0,1086га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 
Народні обранці подолали вето щодо рішення міської ради, яким товариству з обмеженою відповідальністю «ФСК Буковина» надано земельну ділянку за адресою ріг вул.Головної та вул.Гузар Ольги площею 0,0042 га для розміщення та обслуговування малої архітектурної форми.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж