Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати не дозволили Бурбаку вчинити політичну розправу над Назаром Мокловичем

Народні обранці відмовилися достроково припинити повноваження колеги 
Депутати відмовилися достроково припинити повноваження свого колеги Назара Мокловича. Під час розгляду питання у сесійній залі з’ясувалося, що підставою для підготовки проекту рішення про позбавлення Мокловича мандата стало звернення керівника фракції «Народного Фронту» у Верховній Раді Максима Бурбака. Нардеп, зокрема, повідомив, що рішенням суду Назара Мокловича визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення.

22 листопада юридичне управління міської ради підготувало відповідний проект рішення, і лише 27 листопада долучило до нього заяву самого Мокловича.

– Мені здається, що в державі є багато важливіших проблем, яким мав би приділяти увагу депутат від Сокирянського району Максим Бурбак, – висловив думку депутат Володимир Бешлей.
Загалом депутатів здивувала надмірна увага Максима Бурбака до Чернівецької міської ради.
– Така увага пана Бурбака до міської ради зрозуміла: він хоче розігнати, припинити повноваження окремих фракції, окремих депутатів. Олексій Павлович, прикро, що юридичне управління на вимогу Бурбака зразу готує документи. Якщо звертаються чернівчани з якихось питань, земельних, інших, це місяцями може не виходити на сесію, а тільки тут пан Бурбак звертається – Шиба терміново готує проект рішення, – зазначив Василь Продан.

Міські обранці відмовили у задоволенні звернення нардепа від «Народного фронту» та припиненні повноважень депутата Назара Мокловича. Рішення в цілому підтримали 22 депутати.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж