Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати вимагають розібратися із безладом у сквері під СБУ

Уже багато років цей сквер є місцем збору безхатьків та любителів хильнути Сьогодні під час сесії Чернівецької міської ради депутат від «Батьківщини» Любов Сорохан розповіла про стихійний ринок із прийому горіхів, який організували на тротуарі навпроти дріжджзаводу і який діє вже півтора місяці. Депутат закликала звернутись до патрульної поліції з вимогою навести лад з цими горе-підприємцями, пише видання «Чернівці Таймс».
 
«Ми ганяємо бабусь з літром сметани, а тут відбувається торгівля, прийом горіхів на тротуарі. Я не знаю хто за цим стоїть, що не можуть навести порядок», – зазначила Любов Сорохан.
 
Також депутати звернули увагу на сквер між СБУ та гімназією №5. Уже багато років цей сквер є місцем збору безхатьків та любителів хильнути чарку оковитої. Все це відбувається на очах у дітей з гімназії поруч. А нещодавно там навіть помер чоловік, який спав на лавиці. Та не зважаючи, що цей сквер розташований між такими серйозними відомствами як обласна прокуратура та СБУ, порядок там не можуть навести роками, а правоохоронців схоже не турбує таке сусідство, як і патрульну поліцію, яка там рідкій гість.
 
Тож депутат від «Народного контролю» Іван Гончарюк закликав також звернутись до поліції з вимогою забезпечення громадського порядку у сквері навпроти 5-ї гімназії.
 
Депутати більшістю голосів підтримали протокольне доручення колег.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж