Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Під час фестивалю Маланок у Чернівцях перекриють рух та змінять маршрути громадського транспорту

Фото: LiveJournal
Дійство на вулицях і площах міста триватиме із 10.00 до 21.00  Із метою безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення фольклорно-етнографічного фестивалю Маланок 15 січня, з 10.00 до 21.00, буде повністю перекрито рух транспорту та заборонено стоянку транспортних засобів на маршруті учасників святкової ходи. А саме: на площі Філармонії, вул. М.Заньковецької, Університетській (на ділянці від вул. М.Заньковецької до вул. Й.Гете), вул. Е.Штейнбарга, площі Театральній, вул. І.Котляревського, площі Соборній,  вул. І.Франка, площі Центральній вул. Поштова, вул. П.Чайковського, вул. М.Горького, вул. Л.Толстого, вул. Переяславській, вул. В.Сімовича, вул. І.Богуна, вул. 28 Червня, вул. Б.Хмельницького.
 
Також 15 січня з 10.00 до 21.00 буде змінено маршрути руху громадського транспорту:
– Рух тролейбусів маршрутів №1, №6 і №6-А та автобусів маршрутів №5, 9, 9-А, 11, 12 буде закільцьовано по вулицях М.Бахрушина, О.Поповича та А.Ончула.
– Рух тролейбусів маршрутів №2 та №4 буде припинено та організовано перевезення пасажирів автобусами з кінцевою зупинкою вул.Садовського.
– Рух автобусів маршруту №6 та № 29 буде здійснюватися через вулиці Сторожинецьку, Кошового, Дзержика та Заставнянську.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж