Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Волонтери та буковинські свободівці привітали у військовому госпіталі поранених бійців

Вручили бійцям, які проходять лікування, подарунки
Передріздвяна благочинна підтримка буковинцям, які лікуються у військовому госпіталі відбулася за ініціативою громадянки Сполучених Штатів Ольга Вестфолл, яка працює капеланом в  лікарні Адміністрації Ветеранів м. Атланти та у резерві Військово-Повітряних Сил  (ВПО) США. Її сестра Валентина Лис, яка проживає у Чернівцях, журналіст Анна Данилюк, які волонтери закупили на кошти мецената солодощі для наших захисників та сформували святкові подарунки. До доброї справи коштами також долучились свободівці міської організації ВО «Свобода», ветерани-бійці ГО «Легіону Свободи». Вітаючи наших захисників з Різдвом Христовим, всі щиро подякували бійцям за те, що вони були на передовій фронту, де вирішується доля України і ціною власного здоров’я берегли наш спокій.
Волонтери та буковинські свободівці привітали у військовому госпіталі поранених бійців
Волонтери щиро привітали військових, вручили бійцям, які проходять лікування у військовому госпіталі, подарунки, потиснули міцно їм руки, зробили світлини на пам»ять. У свою чергу  розчулені бійці також подякували за увагу до них, теплий візит і розуміння їхніх проблем.

А потім був ще один щемний момент. Заступник головного лікаря госпіталю Сергій Барабаш повідомив про те, що у травматологічному відділенні лежить і чекає на операцію батько загиблого на війні бійця  Олександра Боднарюка - Василь Боднарюк з Хотинщини. Коли гості зайшли до палати, де лежить хворий, і почали вітати його, тато мовчки дістав з шухляди портрет загиблого сина і розплакався. А потім крізь сльози сказав, що п’ять місяців шукав сина в зоні АТО після того, як стало відомо, що він загинув. Знайшов свого Сашка за результатами ДНК.  
Волонтери та буковинські свободівці привітали у військовому госпіталі поранених бійців
Здоров’я батька після загибелі сина чимраз погіршується, нині він чекає на операцію, отож несподіваним візитом волонтерів був дуже розчулений, повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода».
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж