Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Єврейська громада Чернівців вимагає реакції керівництва ОДА на вчинок посадовця, який розмістив у соцмережі некоректний вірш

Посадовець вірш видалив і вибачився  Представники єврейської громади Чернівців вимагають від керівництва Чернівецької обласної державної адміністрації негайної реакції на допис заступника начальника відділу туризму ОДА Сергія Крупка, який на власній сторінці у Facebook опублікував вірш з некоректним щодо євреїв змістом.
 
Про це повідомив голова Чернівецької міської благодійної єврейської громади «Мір’ям» Ілля Хочь.
 
«Не хотів псувати святковий настрій в ці дні, тому тільки сьогодні реагую на ганебний вчинок заступника начальника відділу туризму Чернівецької ОДА пана Сергія Крупко. В соціальних мережах (ФБ) він розмістив «віршик» такого змісту:
 
Вовком хай завиють москалі,
А жиди заверещать як свині.
Нині свято на моїй землі,
Коляда іде по Україні.
 
Це «поздоровлення» від державного службовця, працівника Чернівецької ОДА – пляма на всіх нас і на наш толерантний край. Після шаленого обурення, пан С. Крупко видалив свій «помилковий» пост і вибачився. Його вибачення і пояснення прозвучали, м’яко кажучи, мало переконливими. Єврейська громада міста Чернівці чекає реакції на цей ганебний вчинок від керівництва Чернівецької ОДА. Віримо, що цьому вчинку буде дана належна оцінка і зроблені оргвисновки». – йдеться у дописі.

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж