Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Незаконну порубку лісів на Буковині лобіював голова ОДА Олександр Фищук, - голова Антикорупційної спільноти України

Роман Череватий дав покази правоохоронним органам
Голова громадської спілки "Антикорупційна спільнота України" Роман Лаврів заявляє, що колишній головний лісівник Буковини Роман Череватий дав вбивчі покази на голову ОДА Фищука.
 
Як повідомляє "БукІнфо", на своїй сторінці у Фейсбук він стверджує, що Роман Череватий дав покази правоохоронним органам про те, що його протизаконну діяльність щодо незаконних порубок лісових насаджень, "так би мовити лобіював та кришував ні хто небудь, а особисто Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук".
 
За його словами, було також надано "неспростовні докази про розміри відрахувань Голові ОДА щомісячної дані за його "послуги".
 
Кореспонденти БукІнфо зв'язалися з паном Романом Лаврівим, який ще раз підтвердив достовірність інформації зі своїх джерел. "Інформація перевірена. Чекаємо дати виклику Фищука у військову прокуратуру Західного регіону", - відповів він.
 
У мережі Фейсбук Роман Лаврів повідомив, що у жовтні минулого року під час спроби підкупу представника поліції затримали в.о. головного лісівника Буковини Романа Череватого. Він пропонував хабар, аби правоохоронці не втручались у протиправну діяльність лісгоспів.

"Під час спроби «порозумітися» з працівником поліції посадовця затримали. Правоохоронці вилучили 4200 євро та 2300 доларів США. Крім того, лісівник обіцяв начальнику УЗЕ в Чернівецькій області ДЗЕ Нацполіції України за невтручання у протизаконну діяльність лісгоспів щомісячну «винагороду» у розмірі 10 тис. $

У зв'язку із зазначеними подіями було зареєстровано кримінальне провадження за ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК Укрїни, та весь цей час проводилися невідкладні слідчі та пошукові дії.

Так от, нещодавно головний фігурант цієї справи Роман Череватий дав покази правоохоронним органам про те, що його протизаконну діяльність щодо незаконних порубок лісових насаджень, так би мовити лобіював та кришував ні хто небудь, а особисто Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Фищук Олександр Георгійович.

Було також надано неспростовні докази про розміри відрахувань Голові ОДА щомісячної дані за його "послуги"!", - зазначив Роман Лаврів.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж