Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях планують створити астрономічну обсерваторію

Аби учні та студенти змогли там навчатися 
У Чернівцях необхідно створити астрономічну обсерваторію. Відповідне звернення до влади під час сесії озвучила випускниця ліцею №1 Наталя Іваськівська.

За її словами, учні Чернівців щороку стають Призерами всеукраїнських та міжнародних олімпіад із фізики та астрономії. Такі змагання включають проведення практичних та теоретичних турів. І якщо на теорії чернівчани знаються добре, то із практикою важче, адже бракує матеріально-технічного забезпечення, каже дівчина.

– Тому просимо побудувати шкільну обсерваторію, на базі якої будуть проводити заняття учнів та студентів. Також спорудження обсерваторії стане ще однією туристичною принадою Чернівців, – заявила Наталя Іваськівська.

Ініціативу спорудження підтримує також найкращий учитель України за версією Global Teacher Prizе Ukraine Пауль Пшенічка. Він звернувся до міської влади з ініціативою звести обсерваторію у віддаленому районі міста, де роздивитися зорі не заважають вуличні вогні.
– Звернення розглядають, буде передбачено будівництво обсерваторії у одній із садгірських шкіл, де планують реконструкцію, – заявив Олексій Каспрук. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж