Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Комісія не змогла встановити причину пожежі у ЗОШ №11

Приміщення, які постраждали від вогню, вже відновлено
У Чернівцях комісія не змогла встановити причину пожежі, яка сталася 22 грудня у загальноосвітній школі №11 на вулиці Південно-Кільцевій. Про це під час позачергової сесії міськради повідомила директор навчального закладу Марія Герасим’юк.

– У школі була створена комісія з вивчення цього питання. Складено акти щодо того, що сталося у школі. Завдано збитків, але експертна комісія, і ми не змогли до кінця зрозуміти, як сталася ця пожежа, хто винен у причинах цієї пожежі. Загорання сталося далеко від нічного чергового, хоча він постійно обходить приміщення. Це сталося раптово. Тож встановити причини займання нашою комісією, де немає відповідних спеціалістів, не вдалося», – повідомила директорка.
Водночас, за словами Марії Герасим’юк, приміщення, які постраждали від вогню, вже відновлено, шкільне приладдя закуплено, тож у понеділок після канікул учні зможуть повернутися у свої класи.

Раніше мер Олексій Каспрук заявляв, що пожежа трапилася через порушення правил безпеки при експлуатації побутових приладів.

Школярі ЗОШ №11 не на камеру розповідали, що у класі, де тривав ремонт, на ніч залишили обігрівач, аби підсушити підлогу. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж