Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Гравітоні невідомий напав на жінку у під’їзді багатоповерхівки

Маленького зросту. Не худий, але і не повний. Явно не підліток
Чернівчанка Irina Belavenceva повідомила, що у під’їзді будинку на вулиці Руській, 289Б на неї напав невідомий. Відповідний пост вона розмістила у групі «Активний Гравітон», що у facebook.com.

«Матусі, дівчата, дівчатка, будьте пильні! Особливо в темний час доби! Так багато виродків всяких!...
Повертаюся сьогодні о 9:30, приблизно, з роботи, у дворі нікого, але чую, що за мною хтось теж поспішає додому ... Пройшли весь двір, він не відстає і не прискорюється ... Підходжу до під'їзду з неприємним почуттям – ніби не зручно ось встати різко і пропустити людину, що йде за мною, почекати, щоб пішов або, навпаки, двері перед носом вхідні закрити...
Підходжу до дверей, відкриваю їх з абсолютно твердим рішенням іти швиденько пішки по сходах, а не до ліфта звертати.

А далі відбувалося все, як в сповільненій зйомці. Я не встигла навіть піднятися на сам перший поверх, як ця сволота підбіг і схопив мене. Захопив мене зі спини і намагався ... Словом, це жахливо, принизливо і обурливо! Я не знаю, як я викрутилася... закричала.

Сильно. Це, мабуть, не входило в його плани і він, раптом, відступив і метнувся до вхідних дверей.
Маленького зросту. Не худий, але і не повний. Явно не підліток. В капюшоні. Обличчя взагалі не бачила. Господи, я навіть не змогла б описати, в чому одягнений був! Не пам'ятаю! Сволота! Прийшла додому, аж трусить всю! А адже на моєму місці могло би бути дівчатко якесь», – написала жінка.
 
Вона також повідомила, що до поліції поки що не зверталася. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж