Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині для дітей-сиріт придбали трикімнатну квартиру

Тут зроблений ремонт, є справне пічне опалення
Трикімнатна квартира загальною площею 43,3 кв.м. розташована у цегляній двоповерхівці в центрі села Дихтинець Путильського району. Тут зроблений ремонт, є справне пічне опалення, неподалік розташоване підсобне приміщення. Меблів у квартирі поки що немає, вода не підведена, але з допомогою небайдужих людей та сільської ради ці питання по можливості будуть вирішувати.

Покупцем квартири для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, є Дихтинецька сільська рада, розповів її голова Микола Труфен. Сума придбаного житла становить 313 тис. 771 грн. Це кошти цільової субвенції з державного бюджету, що, згідно Постанови Кабміну від 15 листопада 2017 року за № 877, призначені для будівництва (капітального ремонту, реконструкції) малих групових будинків, будинків підтриманого проживання; будівництва (придбання) житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їхнього числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

На Буковині для дітей-сиріт придбали трикімнатну квартиру

Клопотання про виділення соціального житла на території Путильського району служба у справах дітей та районна державна адміністрація спрямували на розгляд до обласної комісії з визначення об’єктів нерухомості. І вже на початку грудня минулого року, за висновком цієї обласної структури, кошти надійшли на рахунок Дихтинецької сільської ради (Покупця) та були переадресовані Продавцю, який узяв на себе всі витрати, пов’язані зі сплатою держмита й виготовленням відповідної документації.

   
Як розповіла начальник служби у справах дітей Тетяна Фрасинюк, соціальне житло планують надати двом братам, які нині знаходяться під опікою прийомної сім’ї. Старший хлопець нині навчається у спортивно-військовому коледжі в Чернівцях і перебуває на квартирному обліку, а менший – школяр. Соціальна квартира знаходиться на балансі сільської ради, не підлягає приватизації і буде використовуватися виключно за призначенням.
 
Марина Юрченко, putyla.rayon.cv.ua.
Фото надали в службі у справах дітей.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж