Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях пропонують заборонити продаж та використання будь-яких піротехнічних засобів

Порушення правил безпеки та низька якість піротехнічної продукції нерідко призводить до різного роду травмувань
У Чернівцях пропонують заборонити продаж та використання будь-яких піротехнічних засобів.
 
Відповідна петиція з'явилася на порталі Єдина система місцевих петицій.
 
Як зазначає автор звернення Максим Голуб, порушення правил безпеки та низька якість піротехнічної продукції нерідко призводить до різного роду травмувань: від опіків до ампутацій. Також ніхто не перевіряє вік та психічний стан осіб, які купують піротехніку. Це становить загрозу для майна та здоров'я перехожих.
 
"Зокрема, є ризик того, що феєрверк або інший засіб може випадково або навмисне направлений у небезпечний бік та нанести шкоду майну громадян (зокрема, пошкодити автомобілі, вікна будинків та навіть спричинити пожежу) або здоров'ю перехожих (аж до тяжких травмувань та смерті), а також тварин (досить багато випадків каліцтв тварин від піротехніки, крім того, багато з них потрапляють в панічний стан від суцільних вибухів навколо: ховаються, тікають від господарів тощо). 

Окрім того, в місті є досить велика кількість переселенців із зони АТО, а також військових, які отримують додаткові психологічні травми від звуку вибухів, що нагадують їм про відлуння війни", - йдеться у тексті петиції. 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж