Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині перейменували більше 600 вулиць та знесли 30 пам'ятників

Такі заходи проводили в рамках декомунізації
На Буковині перейменували понад 600 вулиць та знесли 30 пам'ятників.
 
Про хід виконання у Чернівецькій області закону про декомунізацію на своїй сторінці у Facebook розповів перший заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Михайло Павлюк.
 
"Сьогодні листом № 01-17-15/6338 поінформував Комітет з питань правової політики та правосуддя Верховної Ради України про хід виконання у Чернівецькій області Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки".
 
У Чернівецькій області та м. Чернівцях перейменовано 661 об'єкти топоніміки (бульвари, вулиці, провулки). Крім того, в області підлягали демонтажу 58 об'єктів, які підпадають під дію згаданого Закону. На даний час, демонтовано 30 пам'ятників та пам'ятних знаків. Але є ще робота, це вимагаю від районних державних адміністрації та рекомендую продовжувати відповідну роботу Чернівецькій міській раді та об'єднаним територіальним громадам.
 
Георгафічні об'єкти (заповідники, заказники, заповідні урочища та інші подібні об'єкти, залізничні станції, роз'їзди, порти, пристані, аеропорти, озера, болота, водосховища, річки, каналии тощо), які підпадали би під дію Закону відсутні. 
 
У 2016 р. село Радгоспівка Герцаївського району перейменовано на село Маморниця Вама", - йдеться у дописі посадовця. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж