Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Шість областей поділяться з Буковиною вакцинами проти кору

З кожного регіону передадуть 500 доз вакцини 
Відповідно до наказів Міністерства охорони здоров’я України, Чернівецька область незабаром отримає додаткові вакцини проти кору. 25 січня в Департамент охорони здоров’я надійшло погодження щодо здійснення перерозподілу.

За сприяння МОЗ, зусиллями керівництва системи охорони здоров’я Чернівецької області та розуміння й підтримки очільників медичної галузі інших регіонів України, Буковині скерували вакцину «Пріорикс» з шести областей – Чернігівської, Черкаської, Вінницької, Херсонської, Дніпропетровської та Хмельницької.
 
Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони Чернівецької міської ради.

Наразі триває організації доставки вакцини. Заплановано, що з кожного із вказаних регіонів Чернівецька область отримає по 500 доз імунобіологічного препарату проти кору. У зв’язку з різною віддаленістю областей-донорів, вакцина надходитиме до Буковини у декілька етапів. Насамперед, Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради доправить імунобіологічний препарат з Вінниці для потреб Чернівців. Опісля передбачається надходження вакцини з Чернігівської, Черкаської та Херсонської областей, а за тим – з Дніпропетровської та Хмельницької.
 
Нагадаємо, як повідомляв promin.cv.ua, Вінниччина поділиться з Чернівцями вакцинами проти кору. Вранці 26 січня медпрацівники з відповідним холодовим обладнанням вирушили для отримання даної вакцини до Вінниці.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж