Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях представили нового керівника патрульної поліції

Відтепер очільником Патрульної поліції буде Артур Шкроб
Сьогодні, 29 січня, до Управління патрульної поліції в Чернівецькій області завітав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, щоб представити нового керівника. Відтепер очільником Патрульної поліції буде Артур Шкроб, повідомляє прес-служба Патрульної полції Чернівецької області

«З гордістю представляю Вам нового керівника Патрульної поліції Чернівецької області. Артур Олександрович вже відомий Чернівцям, адже раніше виконував обов’язки заступника начальника УПП в м. Чернівці, після був призначений начальником Патрульної поліції м. Кривий Ріг. Артур Олександрович – професіонал, який справляється з покладеними на нього обов’язками та вносить свій вклад в розвиток реформи поліції України. Це та людина, яка завжди стоятиме пліч-о-пліч разом з особовим складом. Дуже приємно, що Вас вестиме за собою такий керівник», - зазначив Олексій Білошицький.
 
Новопризначений керівник подякував за довіру та підтримку і наголосив на основних цілях роботи патрульних поліцейських, зокрема на зменшенні вуличної злочинності, забезпечення порядку на дорогах та безпеки громадян.

«Наш обов’язок - служити самовіддано, чесно та справедливо на благо людей, які нам довіряють. Впевнений, що разом нам це вдасться», - наголосив керівник Патрульної поліції Чернівецької області.
 
Довідково:
Починав службу в УПП в м. Івано-Франківськ. 
З березня 2016 року - в УПП в м. Чернівці (заступник начальника Управління-начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення). 
З серпня 2017 - начальник УПП в м. Кривий Ріг.
 
У Чернівцях представили нового керівника патрульної поліції

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж