Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Потрібно повернути соціальний проїзний квиток, – Василь Продан

Щодо маршрутних перевезень, то необхідно встановити економічно обґрунтований тариф Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан має чітке бачення як навести лад із пасажирськими перевезеннями у Чернівцях. На його думку, у 2018 році міська влада має найбільшу увагу звернути на дороги та громадський транспорт, пише видання «Чернівці Таймс».
 
Для того, щоб вивести тролейбусне управління з кризи, необхідно протягом двох років виділити з бюджету 80 мільйонів гривень та придбати за ці кошти 80 якісних тролейбусів з Європи, які значно кращі за нові вітчизняні.
 
Щодо маршрутних перевезень, то необхідно встановити економічно обґрунтований тариф та забезпечити проїзд для малозабезпечених верств населення.
 
«Для того, щоб це була якісна послуга, вона має відповідно оплачуватися. Якщо ми будемо і далі змушувати перевізників возити по тарифу, який не покриває всіх витрат, це призведе до того, що через місяць-два вони просто зупиняться. Не можна змушувати людей працювати безкоштовно.   
 
Я знаю, що перевізники подали свої розрахунки. Треба приймати економічно обґрунтований тариф. А людям, які не можуть заплатити має допомагати міська влада. У нас є чітке розуміння, як це робити.
 
Із 2012 по 2014 рік була чітко відпрацьована система допомоги малозабезпеченим чернівчанам. Були соціальні проїзні квитки, коли любий чернівчанин, який не мав достатнього рівня доходів та отримав такий квиток, мав можливість з 10:00 до 15:00 безкоштовно користуватися всіма маршрутками. Тому мені здається, що треба повертатися до тих самих соціальних проїзних, щоб люди, які не можуть заплатити за перевезення, їздили безкоштовно», – зазначив Василь Продан в ефірі програми «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецькій промінь».
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж