Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Вулицю Гагаріна на Каденюка перейменовувати не будуть

Фото: mapio.net
Натомість спробують присвоїти ім’я космонавта аеропорту  Вулицю Гагаріна не перейменовуватимуть на Каденюка. Таку заяву під час брифінгу зроби міський голова Олексій Каспрук.
– Спілкувався із близькими Каденюка. З їхніх слів, Леонід Костянтинович був би проти категорично, щоб його ім’ям називали вулицю будь-якого космонавта, – заявив Олексій Каспрук.
 
Та увічнити пам'ять Каденюка у назві вулиці все ж потрібно, вважає міський голова. Над цим питанням працюватиме топонімічна комісія. Мерія ж виступить з ініціативою присвоїти ім’я Леоніда Каденюка міжнародному аеропорту Чернівців.
 
– Там є своя процедура, потрібна письмова згода родини перш за все, згода трудового колективу, проведення громадських слухань. Думаю, що ці клопотання будуть підтримані і рішення ухвалимо, – повідомив Олексій Каспрук. 
 
Нагадаємо, раніше Чернівецький письменник Максим Дупешко зареєстрував петицію на сайті Чернівецької міської ради, у якій пропонував перейменувати Гагаріна на Каденюка. «Гагарін сам по собі ні в чому не винний, але він був символом СРСР. Ми ж повинні будувати нову державу із новими символами», – ідеться у тексті петиції. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж