Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко: Більшість українців не чорну ікру їдять, а хліб без масла

Фото: economistua.com
Команда Радикальної партії пропонує план подолання бідності
Мінімальна зарплата повинна бути не менше 5000 тисяч гривень, а мінімальна пенсія – 3500 гривень. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на брифінгу у парламенті. Політик підкреслив, що через бідність країна втрачає висококваліфікованих спеціалістів, бо українці масово виїжджають за кордон.

«Дебільні експерти розказують, що українці щодня ікру чорну їдять. Таких людей в країні чоловік 20. Може 200. А 40 мільйонів – хліб без масла їдять, а можливо, і лапу сосуть, бо не мають можливості заробити ні на хліб, ні на масло. Тому єдина можливість подолати бідність – це піднімати доходи українців», – переконаний Ляшко.Команда Радикальної партії пропонує план подолання бідності, в якому чітко розписані кроки для підвищення доходів українців.
«Треба створювати нові робочі місця, міняти економічну та грошово-кредитку політику. Щоб цього досягти, ми зареєстрували в парламенті низку законопроектів, які дадуть можливість підняти зарплати та пенсії, відновити економічне зростання, збільшити поголів’я худоби на селі, захистити інтереси національного виробника та людей праці. Ми знаємо, як подолати бідність», – цитує прес-служба РПЛ свого політичного лідера. 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж