Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях презентують унікальні аудіокниги для дітей з інвалідністю

У рамках проекту діти-переселенці зі сходу України начитали 20 творів
Презентація Всеукраїнського проекту «Слухаємо з ВЕСЕЛКА TV: діти для дітей» відбудеться 9 лютого о 12.00 у Чернівецькій обласній бібліотеції для дітей (вул. Шевченка, 29), повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.
 
Метою проекту є створення якісних дитячих українських аудіокниг, начитаних дітьми-переселенцями для дітей з інвалідністю.
 
На сьогодні дітьми-переселенцями зі сходу України створено 20 творів. Проект також буде поширено в мережі Інтернет і на радіостанціях, що дозволить охопити всі регіони України й україномовних жителів світу.
 
У вільному доступі твори з’являться 20 лютого на youtube-каналі ВЕСЕЛКА TV після презентації проекту у трьох містах України – Києві, Чернівцях і Полтаві. Перед цим аудіокниги будуть передані до 13-ти шкіл-інтернатів, а також до спеціалізованих бібліотек.
 
Цільовою аудиторією та безпосередніми учасниками проекту є діти вразливих категорій, то завдяки проекту буде вирішено такі проблеми, як необхідність адаптації дітей-переселенців до нових умов, потреба у підтримці дітей із порушеннями зору.
 
До того ж, реалізація проекту зможе довести, що ВПО – не тягар для місцевих громад Всеукраїнський соціальний проект «Слухаємо з ВЕСЕЛКА TV: діти для дітей» отримав фінансування від Агентства ООН у справах біженців у рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців, яка впроваджується ГО «КримSOS».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж