Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях презентують дитячий мультфільм за книгою Христі Венгринюк

Відеоролик створили учні студії живопису МонмАРТр за мотивами книги Христі Венгринюк «Легенди Чернівців від Чорної вівці»
У середу, 14 лютого о 18:30 у Літературному целанівському центрі відбудеться презентація відеролика за мотивами книжки письменниці та головної редакторки Дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» Христі Венгринюк «Легенди Чернівців від Чорної вівці». 

За словами авторки, реалізація цього проекту – спільна робота видавництва, «Лабораторії культури» та учнів студії живопису «МонмАРТр».
 
«Діти вирішили зробити одну з легенд про Чернівці справжнім мультиком, – розповідає Христя. – Це аматорське мистецтво, але дуже щире та веселе. Що з цього вийшло, ви зможете побачити у Міжнародний день дарування книг, а ще – послухати казки, помалювати і посміятися. Щиро запрошуємо дорослих і малечу, батьків із дітками та всіх, хто любить затишок».

Один із ініціаторів проекту Андрій Тужиков додає, що мультик створювався в рамках воркшопу з мультиплікації та анімації за підтримки програми Активні громадяни від Британської Ради.
 
«Технологія створення дуже проста, – говорить Андрій, – вистачає навіть звичайного смартфона і спеціального програмного забезпечення для відеомонтажу. Такі воркшопи потрібні, оскільки неформальна освіта дуже гнучка й на нові тренди й технології реагує швидше, тож навчати дітей сучасному й потрібному можна вже тут і зараз».

Участь у заході візьмуть Христя Венгринюк, Андрій Тужиков та учні студії живопису МонмАРТр. Вхід вільний.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж