Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Картка чернівчанина» так і не стала популярною, – Середюк

На жаль, вона не виконала первинної мети, вважає посадовець 
Про необхідність функціональних змін «Картки чернівчанина» розповів у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» заступник міського голови Чернівців Володимир Середюк.

«В ідеалі картка, окрім того, що вона банківська розрахункова, має стати ключовим ідентифікатором громадянина нашого міста. Вона може бути видана як за місцем реєстрації, так і за місцем працевлаштування, якщо ви не прописані у місті. Цей ідентифікатор має супроводжувати людину від дитинства до пенсії. 
На жаль, у нас «Картка чернівчанина» не виконала своєї первинної мети і не стала популярною через відсутність якоря. Якір, можливо, певний супермаркет з пропозицією пільг», – заявив Володимир Середюк.
За словами посадовця, впровадження системи електронної оплати проїзду може стати тим чинником, який актуалізує картку. У квітні 2018 року таку можливість перевірять на мешканцях району Гравітон. Планується, що у тролейбусах пілотного другого маршруту встановлять валідатори для безготівкової оплати проїзду. Варіантом оплати може стати оновлена безконтактна «Картка чернівчанина» з чіпом. Також її можна впровадити для шкіл, поліклінік та бібліотек, як це зроблено вже в деяких інших містах України.


– Наша мета – покрити цією карткою максимальну кількість чернівчан, – сказав заступник міського голови.
 
Повідомив він і про те, що оновити або отримати «Картку чернівчанина» можна в «Ощадбанку».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж