Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

В Україні пропонують ввести кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок

Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович Для того, щоб побудувати нормальну, цивілізовану країну в Україні повинна бути введена кримінальна відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок.
 
Таку заяву зробив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в прямому ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі «NewsOne».
 
«Лідер партії не повинен займати державні пости. Тому після перемоги на виборах я не стану займати ніяких крісел, але буду стежити за виконанням моєю партією передвиборних обіцянок ... І я вже подав законопроект про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборної програми, він уже в Раді ... Тільки після того, як лідери партій «відмовляться від кабінетів», а стануть стежити за виконанням своїх обіцянок, тоді ми побудуємо «Швейцарію Східної Європи, країну для людей і де піклуються про людей!», – підкреслив політик.
 
Парламентарій заявив, що при правильному управлінні «після року відновлення економіки, партія «За життя» започаткує роки процвітання України, її руху і зростання».
 
«Партія «За життя» разом з провідними економістами світу розробила програму «100 кроків», завдяки якій Україна через пару років буде в лідерах за зростанням економіки. Для цього державі потрібно зосередитися на аграрному та банківському секторах, створити сприятливі умови для «hi-tech» сфери і заборонити працювати державним структурам з офшорними компаніями. Ось базис майбутньої економіки України! Дозволити все, що не заборонено законом, вивільнити бізнес, прибрати податки з нових технологій хоча б на 2 роки, робити все, щоб люди стали багатшими!», –  заявив Вадим Рабінович.
 
На думку лідера партії «За життя», основна проблема українського політикуму полягає в тому, що «до влади постійно приходять «тимчасові правителі», які мають намір лише вкрасти, висмоктати все з України – і тому потрібно змінювати Конституцію».
«Влада – це найняті нами на роботу менеджери, які керують нашим спільним українським господарством. І якщо протягом певного проміжку часу ці менеджери не справляються з поставленими завданнями, вони повинні бути звільнені. Сьогодні ж керівники нашої країни обіцяють нам «золоті гори», але тільки через 20 років ... Так не піде! Адже якщо людина відкрила булочну, ставить керуючого і той в кінці місяця дає результат продажів «в мінус», то його звільняють. Це ж очевидно! Ніхто не стане слухати обіцянок керуючого про те, що хороший прибуток буде через 20 років », – навів приклад Вадим Рабінович.

Політик закликав українців «на майбутніх виборах – чергових або позачергових – судити кандидатів по їх справах, і звертати увагу на їхній стиль життя!»
 
«Нашим ситим парламентаріям має бути соромно за те, що вони користуються всілякими пільгами на проїзд, беруть компенсації за проживання, піднімають зарплати та інше. Літати, їздити, знімати номери в готелях потрібно виключно за свій рахунок. Мені – людині, яка раніше працювала в бізнесі, було б соромно взяти хоч копійку на це у нашої держави. Але їх тупість і жадібність роблять свою справу! … Тому від цього ганебного депутатського корпусу нам потрібно позбуватися якнайшвидше ... Женіть їх в шию, люди! Підемо на вибори, визначимося, ми «за життя» або «проти життя», почнемо будувати сильну, незалежну, нейтральну Україну, «Швейцарію Східної Європи», де люди живуть щасливо і заможно!», – резюмував Вадим Рабінович.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж