Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Ратуші витратили мільйон гривень на систему «Рада», яка погано працює

Гроші виділили з міського бюджету
За останні два з половиною місяці на кожній сесії Чернівецької міської ради виникають проблеми в роботі нової системи для голосування. Через технічні неполадки у сесійній залі постійно затягується розгляд важливих питань життєдіяльності міста, пише видання «Чернівці Таймс».

Мову про заміну старої системи «Рада» у сесійній залі Ратуші на більш сучасну вели ще з 2016 року. Здійснили низку закупівель необхідного обладнання, і у грудні торік система була змонтована. Її загальна вартість, включно із монтажними роботами, становить, згідно наданих документів, 886 тисяч 535 гривень. Гроші виділили з міського бюджету.

Презентуючи перед депутатами нову систему, нещодавно призначена працівниця комп’ютерного відділу і протеже міського голови Тетяна Лебухорська розповідала про її переваги, вчила депутатів нею користуватися, але одразу ж щось пішло не так.
Система не відображала результатів поіменного голосування. Налагодити роботу протягом дня працівники комп’ютерного відділу так і не змогли, тож депутатам довелося згадувати старі добрі часи своїх попередників і голосувати руками.
Тоді Каспрук і Лебухорська виправдовувалися, що у них було обмаль часу для того, щоб усунути всі недоліки.

Здавалося би, за два з половиною місяці можна було б вирішити усі технічні проблеми в роботі системи. Та, як бачимо, практично на кожному з десяти пленарних засідань, які відбулися за цей час, система виходила з ладу, а депутати були змушені по декілька разів перереєстровуватися та переголосовувати.

Залишається лише здогадуватися, чому система, яка обійшлася чернівчанам у майже 1 мільйон гривень, не працює як треба. Хоча, інколи складається враження, що деякі новоспечені «професіонали»-комп’ютерники з Ратуші просто не знають, як налагодити її роботу. Але, як завжди, це буває у Каспрука, винних немає, і відповідальність за те, що система працює через раз ніхто не поніс.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж