Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати знову зберуться на позачергову сесію через вето мера

Засідання заплановано на 12 березня 
Міський голова зупинив рішення міської ради, яким надано безоплатно у власність громадянину Роману Лопуляку земельну ділянку на вулиці Бориспільській позаду будинку №14, площею 0,1200 га для ведення садівництва, повідомляє прес-служба міської ради.
 
Олексій Каспрук вважає, що це рішення прийнято з порушенням охоронюваних законом інтересів громадян, які мають переважне чи першочергове право на отримання земельних ділянок у власність із земель комунальної власності територіальної громади м.Чернівці. Громадянин Роман Лопуляк не надав жодних документів, які свідчать, що він належить до категорій осіб, які відповідно до українського законодавства користуються пільгами на отримання земельних ділянок, а отже і не має права на отримання переваг в реалізації свого права на отримання земельної ділянки для ведення садівництва у власність. Окрім того, зазначена земельна не сформована у відповідності із статтею 79-1 Земельного кодексу України і не може бути об’єктом цивільно-правових відносин.
 
Підтвердити своє рішення або залишити в силі вето міського голови депутати зможуть на позачерговій сесії, яка скликається 12 березня о 15.00.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж