Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутат відкликав проект рішення про створення Центру історії Чернівців

Володимир Бешлей вирішив не провокувати конфлікт 
Днями депутат Володимир Бешлей зареєстрував проект рішення про створення Центру історії міста Чернівців у приміщенні на вулиці Степана Бандери, 1.

Однак у наближених до мера Олексія Каспрука ЗМІ одразу з’явилася інформація про те, що за цією ж адресою розглядається можливість створення Меморіального центру пам’яті Героїв війни, волонтерства та доброчинства.

Аби штучно не провокувати конфлікт, депутат свій проект рішення відкликав. Тим паче, що обидві ці ініціативи є важливими для міста.

«Після оприлюднення проекту рішення «Про створення Центру історії Чернівців” із ЗМІ мені стало відомо, що також розглядається можливість створення Меморіального центру пам’яті Героїв війни, волонтерства та доброчинства в приміщенні на вулиці Степана Бандери,1.
Вважаю ці дві ініціативи важливими для нашої громади! Тому відкликав внесений мною проект рішення та звернувся до міського голови Олексія Каспрука із проханням створити робочу групу для вивчення питання щодо створення Центру історії міста Чернівців в іншому приміщенні», – написав Володимир Бешлей на своїй сторінці у суспільній мережі.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж