Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Сторожинеччині під час танення снігу затопило частину дороги

Фото: «Сторожинець-інфо»
При виконанні ремонту було загорнуто дренажну трубу і біля проїжджої частині утворилося величезне глибоке «озеро», вода з якого почала розмивати дорогу
Під час танення снігу затопило частину дороги між Старими та Новими Бросківцями у Сторожинецьокму районі. Про це повідомляє «Сторожинець-інфо»
 
В листопаді 2017 року дорогу від Сторожинця і до межі Старих Бросківців та Бобівців відремонтували за кошти Служби автомобільних доріг області, а підрядником виступило ТОВ «Агробудналадка». Вартувало виконання робіт 5,07 мільйона гривень.
На Сторожинеччині під час танення снігу затопило частину дороги

Під час танення снігу виявилося, що при виконанні ремонту було загорнуто дренажну трубу і біля проїжджої частині утворилося величезне глибоке «озеро», вода з якого почала розмивати дорогу.
 
Ще восени місцеві жителі просили не зсипати глину в тому місці, оскільки вона блокувала стік води з дороги, але тоді водії вантажівок переконували, що все буде добре і дренаж буде працювати. Яка була дорога в п’ятницю, видно на відео, яке зняв один з місцевих жителів.
В п’ятницю декілька десятків жителів Нових Бросківців згуртувалися, викликали представника підрядника, старосту села Нові Бросківці Івана Малованюка та заступника міського голови Валерія Абрамчука і висловили їм свої претензії.
На Сторожинеччині під час танення снігу затопило частину дороги

Люди переживали, що якщо спустити воду з канави, вона може затопити приватне господарство, що знаходиться нижче і розмиє чи не єдину дорогу на Нові Бросківці.
 
Вже в суботу працівники ТОВ «Агробудналадка» оновили канави та прочистили дренаж і вода, не нашкодивши нікому, пішла з дороги. На цьому конфліктну ситуацію було вичерпано.
На Сторожинеччині під час танення снігу затопило частину дороги

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж