Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук та «Народний Фронт» відмовилися засуджувати побиття протестувальників

Міський голова утримався під час голосування
На позачерговій сесії Чернівецької міської ради депутати не підтримали рішення «Про звернення Чернівецької міської ради 7 скликання до Верховної Ради України щодо антиконституційних подій, які відбулися у Києві 3 березня 2018 року». Документ зареєстрував депутат від партії «Свобода» Андрій Ілюк.

«За» проголосували 17 народних обранців із 22 присутніх у залі.

«Страшне побиття беззахисних ветеранів російсько-української війни, громадян України, жінок, молоді, мирних мітингуючих, абсолютно неприпустиме в демократичній державі, керівництво якої декларує на весь світ успішне проведення реформ та покращення життя в Україні», – ідеться у тексті проекту звернення.

Жодного голосу на підтримку вказаного звернення не дали депутати від «Народного фронту» та БПП «Солідарності». У залі під час голосування вказаних депутатів узагалі не було, залишився лише один, і той утримався.
Міський голова Олексій Каспрук також утримався під час голосування за внесення цього звернення в порядок денний та під час голосування за це рішення за основу та в цілому.

Пізніше у коментарі лояльному до міської влади виданню «Молодий буковинець» мер заявив, що вимога відставки президента й керівників правоохоронних органів України не є повноваженнями Чернівецької міськради.

«Я переконаний, що має бути неупереджене, об’єктивне і з публічним звітом розслідування всіх обставин того, що там відбувалося. На це звернули увагу й міжнародні організації, і Уповноважений з прав людини, адже постраждали й журналісти, які виконували там свої професійні обов’язки. Неприпустимо застосовувати насильство проти мирних громадян», – сказав міський голова.
Такі слова міського голови депутати розцінили як лицемірство.

«Політична шизофренія. Каспрук заявляє, що неприпустимо застосовувати силу проти мирних громадян, але сам сьогодні не голосував за засудження побиття мирних протестувальників 3 березня», – написав Андрій Ілюк.

Загалом Олексій Каспрук уже не вперше голосує в унісон із «Народним Фронтом», хоча постійно заявляє про свою позапартійність.
 
Так, нещодавно фракція «Свобода» у Чернівецькій міській раді ініціювала проект рішення щодо підняття червоно-чорного прапора ОУН під час свят у Чернівцях. Під час голосування мер та його колеги із «Народного Фронту» утрималися.

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж