Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинський силач одним з перших записався добровольцем в АТО

Фото: ТРК "Буковина"
У День добровольців з ним поспілкувався журналіст ТРК «Буковина»
Добровольці одними з перших заходили в Донецький аеропорт і відбивали у ворога селище Піски. 14 березня вони відзначають своє професійне свято – День добровольця.

Майстер спорту з пауерліфтингу, буковинський силач Олександр Кочергін у вересні 2014 року записався у лави добровольців і пішов на війну. Там у складі «Правого сектору» обороняв селище Піски на Донеччині. У розмові з кореспондентом ТРК «Буковина» пан Олександр розповідає: тоді воювати було нічим.
«Спочатку був один автомат на трьох людей. Бізнесмен мені допоміг купити бронежилет, форму мені купили друзі, ось так ми і воювали» 
Завдяки волонтерам, розповідає Олександр, на передовій ніколи не був голодний. Незважаючи на проблеми із забезпеченням, за словами добровольця, воювали вони не гірше, аніж солдати Збройних сил України. 
 

Буковинський силач одним з перших записався добровольцем в АТО

«І в добровольчих батальйонах не були усі святі, і наші армійці. Але ми усі разом виконували одну роботу: захищали Україну».

Улітку 2015-го Олександр демобілізувався, отримав статус учасника бойових дій. Після війни його життя – це сім’я, робота та спорт. Вже понад 10 років чоловік займається паурліфтингом, нині розпочав кар’єру у стронґмені. Про це розповідав в одному з телепроектів. Зараз доброволець живе цивільним життям, виховує маленького синочка. А чи готовий повернутися до військового, говорить, час покаже.

 «Поки я припинив цей шлях для себе. Однак усе може змінитися і я можу знову взяти автомата, бо зараз на Сході ситуація не поліпшується».


Буковинський силач одним з перших записався добровольцем в АТО

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж