Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Пожежа на «Калинці» – наслідок корупційних схем Федорука

Саме він дозволяв встановлювати контейнери за хабарі 
Під час позачергової сесії міської ради Андрій Романчишин, котрий є депутатом від «Народного фронту», закликав зробити комплексну перевірку, яка визначила б, що ж насправді відбулося на «Калинівському ринку».

– Якесь НП стається, і у нас винних нікого немає. Так не може бути. Є посадові люди, які несуть відповідальність за це все. Просто хтось розписався за техніку безпеки і пішов. Це ідіотизм, – зазначив депутат.  

На репліку секретар міської ради зауважив, що винуватці такого лиха давно відомі, і це однопартійці шановного пана Романчишина.

– Ви знаєте, хто допустив, що немає пожежних проїздів на «Калинівському ринку», хто очолював цей ринок, хто був міським головою і 17 років тримав Ринжука на цій посаді. Ви цю людину підтримали. Від вашої партії вона пройшла у Верховну Раду, – зазначив посадовець.
Мова йде  про Миколу Федорука та його ставленика – вже екс-директора «Калинки» – Івана Ринжука. За словами секретаря міськради, саме за цих осіб на ринку запанувала корупція. Контейнери за хабарі встановлювали хаотично та навіть проходи для пожежних машин забудовували.

– Я завжди говорив, що вашого однопартійця Федорука разом із Ринжуком треба посадити в тюрму за те, що вони зробили з «Калинівським ринком». Ринжука посадили, Федорука – ні. Слава Богу, Федорука, який наробив це все, зняли з посади мера. А ви його прихистили. За те, що він вашій партії віддав землю під ринок «Добробут», ви його відправили у Верховну Раду», – заявив Василь Продан.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж