Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Нова вірусна атака – підприємцям шлють небезпечні листи від імені ДФС

Протягом останніх днів зафіксовано значну кількість спам-листів, які розповсюджуються за допомогою електронної пошти від імені ДФС.
Від імені ДФС здійснюється розсилка листів зі шкідливим програмним забезпеченням. 
 
Вчора, 21 березня, зафіксовано значну кількість спам-розсилок листів, які розповсюджуються за допомогою електронної пошти в мережі Інтернет. Листи містять шкідливе програмне забезпечення та відправляються нібито від імені Державної фіскальної служби України.

Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України, відправка спам-повідомлень відбувається з електронних скриньок, які не мають жодного відношення до Державної фіскальної служби України.

Приклад спам-повідомлення:
«Офіційний лист-звернення керівнику підприємства. 
Протягом січня-листопада 2016 року підрозділами контролю за проведенням розрахункових операцій виявлено порушення податкового законодавства, доводимо до вашого відома, що це є підставою висування підозри у вчинені адміністративного правопорушення згідно ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України (Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)). Просимо вас ознайомитись з листом виконавчої служби та повідомити про це керівника підприємства».
 
До повідомлення додається файл, який містить шкідливе програмне забезпечення.
 
У ДФС звертаються до платників податків з проханням уважно читати електронну адресу відправника листа та перевіряти її достовірність.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж