Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко розкритикував МЗС через недолугу зовнішню політику України

«Пливуть за подіями, як гівно в ополонці», – сказав лідер радикалів про дипломатів 
На своїй сторінці у Facebook Олег Ляшко висловив обурення лицемірною заявою заступника міністра закордонних справ Олени Зеркаль щодо розірвання відносин із РФ. Політик нагадав, що саме пані Зеркаль 2014 року активно виступала за співпрацю із агресором, повідомляє Прес-служба РПЛ.

«Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль закликала розірвати Договір про дружбу між Росією і Україною. Але у 2014 році, коли я з Viktor Vovk зареєстрували проект закону про денонсацію цього договору через російську агресію, та ж пані Зеркаль від імені МЗС виступила проти. Так само МЗС не підтримало ініціативи нашої команди про визнання Росії країни-агресором і запровадження санкцій», – написав лідер РПЛ і оприлюднив копії вищезгаданих листів.
Народний депутат наголосив на тому, що саме недалекоглядна політика нинішньої влади призвела до напружених стосунків України з сусідами.
«Некваліфіковані лицеміри, не здатні бачити на кілька кроків уперед, не здатні прогнозувати, аналізувати і діяти на випередження. Пливуть за подіями, як лайно в ополонці! Через це наша країна має надзвичайно слабкі позиції на зовнішній арені, в основному в ролі приниженого прохача. Через «геніальну» політику Президента у нас знищені дружні стосунки з усіма сусідами. Ми це виправимо і загасимо полум‘я ворожнечі на наших кордонах!», – підсумував Ляшко.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж