Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко: «Проблему трудової міграції вирішить тільки підвищення зарплат»

Політик наголосив на тому, що потрібно збільшити державну підтримку села для припинення трудової міграції
Спроби уряду подолати трудову міграцію без збільшення доходів громадян – короткострокова «туфта» із наперед провальним результатом. Таке переконання на своїй сторінці у Facebook висловив Олег Ляшко.

«Уряд вирішив боротися з трудовою міграцією шляхом перекваліфікації робітників. Але це абсолютно не вирішує проблеми міграції. Ключове – це радикальне збільшення зарплат! Коли в Польщі мінімальна зарплата 500 євро, а у нас 120 євро – ось головна причина для міграції. Перекваліфікація трудових кадрів за бюджетні кошти без підвищення зарплат - це викинуті на вітер гроші. Будемо продовжувати спонсорувати економічний розвиток інших держав замість того, щоб відновлювати національну економіку», – написав народний депутат.

Радикальна партія пропонує власний план розвитку економіки, щоб повернути заробітчан з-за кордону.

«Наша команда пропонує протилежну політику, щоб уникнути демографічної і трудової кризи: відновлення держфінансування профтехосвіти, дуже суттєве підвищення зарплат для працівників, абсолютні обмеження на торгівлю сировиною, стимули для енергомодернізації і переоснащення виробничих потужностей підприємств, зниження облікової ставки Нацбанку для здешевлення кредитів, програми забезпечення молодих сімей житлом і першим робочим місцем. Це реальний план відновлення національної економіки і зупинення трудової міграції. Все інше – короткострокова «туфта» із наперед провальним результатом», - зазначив Ляшко.

Політик наголосив на тому, що потрібно збільшити державну підтримку села для припинення трудової міграції.

«Українці купують землю у Польщі, бо не бачать перспектив у рідній країні. Адже в Україні неможливо прогодувати родину на мізерну зарплату, а сільське господарство знищують на догоду іноземцям. Ми вимагаємо від уряду підвищити мінімальну зарплату і відмовитись від заборони на продаж домашнього м`яса та молока, щоб дати людям можливість достойно жити», - підсумував Ляшко.

Прес-служба РПЛ
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж