Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У нас буде можливість побудувати велику Україну! – Рабінович

Для цього потрібно підвести підсумки минулих років, вважає політик  Для того щоб побудувати прогресивну, сильну та розвинуту Україну, потрібно встановити істину того, що відбувалося на Майдані, визнати помилки минулого, підвести підсумки війни, примирити Схід і Захід. Тільки після цього можлива консолідація громадськості навколо ідеї майбутньої незалежної, сильної України, «Швейцарії Західної Європи».
Таку заяву зробив народний депутат  України та лідер партії «За життя», Вадим Рабінович у прямому ефірі телеканалу «112 Україна».
«Сьогодні при владі перебувають люди, які прикриваються патріотичними лозунгами, грабують країну – і навіть не розуміють, як потрібно керувати економікою. Теперішня еліта ніколи не приведе нас до розквіту! Для того щоб помирити та «зшити» Україну нам потрібно підвести підсумки минулих років. Ми повинні схаменутися, розкаятись – і прийти до всеукраїнського примирення. Ми зобов’язані розібратися у всьому, що відбулося на Майдані, проаналізувати правління тих, хто вкрав у нас життя співвітчизників, міцну економіку та час, який нам не повернути. Тільки після цього ми зможемо знову безперешкодно їздити з Донецька до Львова і повертатися назад, зможемо об’єднати всіх та побудувати сильну і економічно міцну країну», – переконаний парламентар.
 
Політик заявив, що у партії «За життя» є конкретний план виведення країни з кризи, якого політична сила буде дотримуватися на виборах.
«Ми вибудуємо нормальне керування країною без криків, лозунгів, розривання сорочок на тілі! За рік ми готові вивести країну на довоєнний рівень, а в наступні роки – тільки ріст…. Ми будемо пишатися нашою країною не тільки тому, що це наша країна, а тому що Україна буде величною, сильною, багатою, по-справжньому європейською країною, «Швейцарією Східної Європи», – вважає Вадим Рабінович.

Лідер партії «За життя» пообіцяв і надалі працювати над визволенням політув’язненого Миколи Карпюка, який перебуває в під арештом в РФ, тому що всі діти України повинні повернутися додому – і тільки тоді війна буде завершена, коли всі полонені повернуться додому».
 
«Я особисто знаю Карпюка... Я з ним із часів Майдану, ми з ним тісно спілкувалися, часто сперечалися, випили кілька пляшок горілки разом... Це син України!.. Тому відчуваю відповідальність і хочу допомогти йому повернутися в Україну. Ми повинні допомагати кожному сину України повернутися на Батьківщину. В Біблії сказано: рятуючи одне життя, рятуєш увесь світ… У мене є мрія врятувати світ – і я почну з Миколи, докладу всіх зусиль, щоб він повернувся додому!», – підсумував Рабінович.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж