Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Свобода» пропонує не пускати до Чернівців артистів, що гастролюють у Росії

А також виступають на території Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей
Заборонити представникам українського та іноземного шоу-бізнесу, які підтримують агресію Російської Федерації, проведення концертів та інших розважальних заходів на території Чернівців пропонують свободівці.

Відповідний проект рішення зареєстрував депутат Андрій Ілюк.

«Заборонити проведення концертів та інших розважальних заходів на території Чернівців представникам українського та іноземного шоу-бізнесу, які під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації, пропагують сепаратизм в Україні, завдають образи честі та гідності українському народу», – ідеться у проекті рішення.

Крім того, у документі пропонують заборонити у Чернівцях гастролі артистів, котрі виступали на території анексованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України, а також Російської Федерації.
Організацію виконання цього рішення пропонують доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександрові Паскарю.

Розглянути проект рішення міська рада повинна на сесії, котра стартує 31 травня. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж