Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецький ясновид розповів, як українцям досягти благополуччя

Ясновид Семерга у програмі «Ластівчине гніздо» висловив свої думки з приводу майбутнього України
Ясновид Семерга у програмі «Ластівчине гніздо» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів про те, чому українцям варто повернутися до традицій давніх слов'ян і як нашому народу досягти благополуччя. 
 
Свої екстрасенсорні знання Семерга отримав від пращурів, а також закінчив академію віровідання. Навчитися надздібностей можна, однак до цього схильний не кожен. Ясновид розвивав свої навички з дитинства, а також посвячений у кудесника-жреця, вивчає психологію. Зізнається, що використовує магію щодня і повсякчас, уміє читати людей та відчуває їхні наміри. 

Наразі чоловік навчає усіх охочих родоладу – формуванню та вихованню слов’янської традиційної родини, проводить вікові посвяти.

За його словами, перш за все необхідно поєднати сучасність із традиційністю, що призведе до гармонійної цілісності, якої зараз бракує українцям. Саме це, на думку Семерги, допоможе досягти найвищого рівня матеріального і духовного благополуччя. І починати повернення до історичних коренів варто одразу з народження, а саме: з імені. Українці мають повернутися до традиційних імен, що занесені до книги «Іменослов». Сучасні варіанти називання дітей є сумішшю різних культур і часів, а, як вважає Ясновид, потрібно уніфікувати таку сферу життя.
«Сьогодні все стало багатопроявним, усе змішалося. Ми втрачаємо свою ідентичність, коли ми перестаємо жити традиційно», - вважає Ясновид.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж