Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Маршрутки у Чернівцях будуть їздити лише вранці та ввечері

Перевізники лякають, що незабаром зовсім припинять роботу 
Маршрутки у Чернівцях у найближчі дні ходитимуть за графіком. Уранці автобуси розвезуть людей на роботу, а ввечері – додому. Про це promin.cv.ua розповів голова Асоціації перевізників міста Микола Альбота.

– Кожен перевізник вирішить, до якого часу їздитимуть автобуси. Уранці до 10:00, найдовше – до 11:00. Увечері десь із 15:00 – 16:00 до 21:00. Якщо тариф не підвищать, маршрутки за деякий час зупиняться зовсім, бо маємо величезні борги за пальне та запчастини, – зазначив перевізник.
За словами Миколи Альботи, зараз тривають перемовини із юристами та економістами міської ради, аби встановити економічно обґрунтований тариф.

Водночас він зазначив, що перевізники не згодні із умовами, запропонованими виконавчим комітетом та не готові безкоштовно перевозити пільговиків, учнів і малозабезпечених в обідні години.

– Це економічно невигідно, виходить така любов до чернівчан за рахунок перевізників, – зазначив Микола Альбота.
Напередодні виконавчий комітет Чернівецької міської ради не ухвалив рішення про зростання вартості проїзду до 5 гривень. Увечері 17 квітня перевізники припинили роботу, чернівчани не мали чим дістатися додому.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж