Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Захворюваність на ГРІ в Чернівецькій області за останній тиждень зменшилася

Перевищення епідпорогу зареєстрували лише у Вижницькому та Сокирянському районах За період з 13.04. до 19.04. зафіксовано 228 екстрених випадків інфекційних та паразитарних захворювань. Про це повідомляє Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр». Серед них 69 звернень від хворих з гострими кишковими інфекціями, у 71% випадків пацієнтами стали діти.

За обстеження побуту хворих встановлено, що здебільшого причиною їхньої недуги є порушення температурного режиму при зберіганні сировини, порушення технології приготування страв, вживання неякісних харчових продуктів та недотримання правил особистої гігієни. Імовірними чинниками інфікування були м’ясні, молочні продукти та готові страви.

Цього тижня зареєстровано 2 випадки вірусного гепатиту, з них 1 випадок вірусного гепатиту нез′ясованого походження та 1 випадок хронічного вірусного гепатиту С. Заходи щодо встановлення місця ймовірного зараження вірусними гепатитами продовжують.

Серед дітей зареєстрували 60 випадків захворювання вітряною віспою, 22 - кором, 5 випадків скарлатиною, 1 - кашлюком та 3 -менінгококовою інфекцією.
 
У Чернівецькій області зареєстровано 2360 випадків ГРІ, з яких 1623 серед дітей (68,7%). Шпиталізували 71 особу, з них 55 - діти. У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність в області зменшилась  на 2,7%. 

Показники захворюваності гострими респіраторними інфекціями нижче епідемічного порогу на 24,2%.  Перевищення епідемічного порогу зареєстровано у Вижницькому районі на 18,9%, Сокирянському -   на 157,7%.

Протиепідемічні заходи, спрямовані на попередження поширення захворювань, в осередках інфекційних хвороб тривають.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж