Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях відбувся «Меморіал Павла Сочнєва»

Турнір стане традиційним 

У Чернівецькій гімназії №4 відбувся міні-футбольний турнір пам'яті тренера ДЮСШ №2, відомого буковинського фахівця Павла Сочнєва. Ініціаторами проведення турніру стала ДЮСШ№1, а також вихованці Павла Дмитровича – Олександр Степанов, Юрій Солонар і Віктор Ващук.


У змаганнях взяли гравці 2001-2002 року народження, які представляли команди «ДЮСШ-1-Дружба» (тренери – Дмитро Гордей, Андрій Гордей), «ДЮСШ-1-Освіта» (тренери – Віктор Кошура, Андрій Кошура), СДЮСШОР «Буковина» (тренер – Олександр Бужак) та РДЮСШ (Глибока, тренер – Прокоп Стрельчук).


Змагання відбувалися за європейською системою – переможець не визначався. Гравців команд нагородили Кубками, медалями, дипломами.


Як зазначив один із ініціаторів проведення змагань Віктор Кошура, турнір памяті Павла Сочнєва планується зробити традиційним.


Довідка


Павло Сочнєв – випускник Ленінградського інституту фізичної культури ім. Лесгафта. У 1961 році Павло Дмитрович приїхав у Чернівці. Після приїзду на Буковину Павло Дмитрович почав працювати у футбольному клубі класу «Б» - «Авангард» (Чернівці). Потім його перевели на посаду старшого тренера груп підготовки молодих футболістів команди «Буковина».


Павло Дмитрович був тренером на «Машзаводі», «Емальпосуді» у футбольному клубі «Лужани», інших колективах. Цікаво, що де б він не працював, його команди завжди були в обласному футболі на провідних ролях.


У 1971 році Павла Сочнєва обрали головою Президії Федерації футболу обласного спортивного комітету та членом Президії Федерації футболу України. Був ювіляр і арбітром. Обслуговував поєдинки як на обласному, так і на республіканському рівнях. Він суддя республіканської категорії.


Фахівець працює тренером-викладачем в дитячо-юнацькій спортивній школі №2. Сочнєв дав путівку в клуби майстрівського рівня Руслану Платону та Олександру Степанову.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж