Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук запропонував перенести сміттєві баки з Університетської під консульство Австрії

Бо воно розташоване у приміщенні, яке належить політичному опоненту мера 
Уже не перший рік чернівчан та гостей нашого міста обурює десяток сміттєвих баків на основному туристичному маршруті на вулиці Університетській. Досить часто вітер розносить сміття з баків всією вулицею, і тоді вона виглядає справді жахливо, пише видання «Чернівці Таймс».

Нещодавно активіст Артем Жук запропонував владі нарешті вирішити цю проблему та перенести сміттєві баки у дворик за «Будинком офіцерів», де немає житлових приміщень. «Є зручний заїзд для спецтранспорту, є де їх розташувати і за кілька годин вирішити проблему, яка тягнеться роками», – написав він на своїй сторінці у суспільній мережі facebook.

Та Олексій Каспрук не підтримав цю пропозицію і запропонував перенести їх дещо далі, у дворик, де розташоване Почесне консульство Австрії у Чернівцях. Звісно, на консульство міський голова не зважав, а головною метою було хоча б чимось нашкодити своєму політичному опоненту Василю Продану. Саме в приміщенні, яке йому належить, і розташоване на першому поверсі Почесне консульство Австрії.
 
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан назвав ці дії Каспрука звичайною дрібною помстою своєму політичному опоненту.
«Це політична діяльність Олексія Каспрука та дрібна помста мені за мою позицію та позицію моєї фракції. Міський голова підключає увесь апарат міської ради для того, щоб хоча б дрібно нашкодити мені», – заявив Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж