Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Наші дороги розчинилися у віллах Льовочкіна та вишках Бойко», – Рабінович

Лідер партіі «За життя» зазначив, що «проблема відкатів поєднується також з повною відсутністю контролю»
Оголосивши в Україні «рік доріг», уряд дав відмашку на розкрадання бюджетних грошей, спрямованих на ремонт шляхів – саме ремонт, оскільки нові дороги у нас взагалі не будуються. Влада просто зариває кошти в асфальт, набиваючи при цьому кишені. Водночас дороги України виявляються втіленими у коштах на офшорах чиновників, у віллах Льовочкіна чи вишках Бойко. Таку заяву зробив народний депутат та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович у прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

«На початку року прем'єр-міністр оголосив, що 2018 рік буде «роком доріг». Розумна людина розуміє, що в цьому році влада буде заробляти на дорогах і розмір відкатів з 20-30% зросте до рекордних 99%. Доріг просто немає! Очевидно, що величезні гроші, які Кабмін виділить на реконструкцію шляхів, підуть на відкати чиновників. Я сам, повертаючись з Одеси до Києва, відчув результати роботи Укравтодору. Їдучи по наших дорогах, складається враження, що вони потрапили під обстріл! Їздити неможливо, вся країна це бачить і знає!», – обурився парламентарій. 

Лідер партіі «За життя» зазначив, що «проблема відкатів поєднується також з повною відсутністю контролю». 

«Разюче, але у нас немає фінансової інспекції в країні». Сир і миші залишилися один на один, ніхто не слідкує і не контролює, як витрачається бюджет, а уряд вже двічі не звітує у Раді!», – підкреслив політик. 

«Парадоксально ще й те, що після мільярдних вливань у минулому році, ремонтники, не досягши бажаного результату, цьогоріч отримали від уряду в рази більше коштів. Виходить, що якість виконаних робіт ніхто не перевіряє, колосальні гроші на ремонт виділяються, а їх просто заривають в асфальт, при цьому більшу частину ще й розкрадають! У нас же кожну маленьку дорогу будує офшорна компанія!», – обурився Вадим Рабінович. 

«В Раду потрібно вибирати тих політиків, які не знають слово «красти», але які знають як будувати і створювати. Потрібно йти на вибори – і почати разом з «За життя» ремонтувати Україну!», – переконаний депутат. 

«Гучними гаслами благополуччя не досягти! Потрібно відбудовувати свою країну, дороги, підвищувати рівень життя громадян, вибудовувати естафетну економіку. А для цього потрібно вибирати інших менеджерів, які знають як це зробити за два роки. І ми підемо на вибори, виберемо життя і побудуємо Україну, яка буде процвітати, – «Швейцарію Східної Європи!», – зазначив Вадим Рабінович. 
 
Прес-служба партії «За життя»

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж