Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Середюк натякнув, хто може стояти за його затриманням

За словами посадовця, це представники однієї із політичних партій 
Заступник міського голови Володимир Середюк розповів подробиці свого затримання на хабарі. Посадовець, зокрема, не виключив, що справа має політичне забарвлення.

Як відомо, Володимира Середюка звинуватили у одержанні неправомірної вигоди за нерозірвання договору оренди державного майна.
У Чернівцях розміщено дочірнє підприємство ДАК «Хліб України» – «Чернівецький КХП». Майновий комплекс «Чернівецького КХП» у провулку Миколаївському, 9 площею біля 7 гектарів, на якому розміщенні офісні та складські приміщення площею близько 13,5 тисяч квадратних метрів, здавала ДАК «Хліб України» в оренду ТОВ «АгроЗахідТрейд» за символічну плату.

За словами Володимира Середюка, орендарі, котрі користувалися приміщеннями майже задарма, є близькими до однієї з політичних партій.
– Певним свідченням цього є те, що під час проведення заходів із мого затримання працівники одного з каналів уже чергували і знали, що буде відбуватися , – заявив Володимир Середюк.

Посадовець також заявив, що його затримання – це політична розправа.

Як відомо, затримання Володимира Середюка транслював чернівецький телеканал ТВА, який пов’язують із очільником фракції «Народного фронту» у Верховній Раді Максимом Бурбаком. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж