Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Адвокати мають намір довести незаконність затримання Володимира Середюка

Фото: molbuk.ua
За їхніми словами, справа має ознаки політичного характеру
Адвокати мають намір довести незаконність затримання заступника міського голови Чернівців Володимира Середюка та оскаржити необґрунтоване повідомлення про підозру.

Про це адвокатське об'єднання «Лещенко, Дорошенко і партнери» повідомило на своїй сторінці у суспільній мережі facebook.

У дописі, зокрема, сказано, що справа має ознаки політичного характеру, а метою дискредитації є усунення Володимира Середюка із займаної посади.

«Не дивлячись на те, що під час так званої «гучної операції із затримання та обшуку», жодних грошових коштів правоохоронними органами вилучено не було, Клієнта незаконно затримали та повідомили про підозру.

Як з’ясувалось заявником у справі є директор суб’єкта господарювання, який за 25 тисяч гривень орендував приміщення площею понад 13 тисяч квадратних метрів у місті Чернівці у державного підприємства, що мало величезну заборгованість перед бюджетом по податкам, заробітній платі та іншими контрагентами. Сам договір оренди є явно збитковим для державного підприємства, оскільки договірна вартість оренди майже у десять разів менша від реальної вартості орендної плати. Суб’єкт господарювання замість того щоб офіційно оплачувати орендну плату державному підприємству, звернувся до правоохоронних органів «за допомогою», ще й чомусь у місті Києві. При цьому, грошові кошти були перераховані на рахунок державного підприємства у безготівковій формі, а самим державним підприємством за рахунок цих коштів сплачено заборгованість по заробітній платі.

Не дивлячись на те, що Клієнт повернувся додому та продовжує виконувати свою роботу, вважаємо, застосований запобіжний захід безпідставним, тому найближчим часом звернемось із апеляційною скаргою про його скасування.

Крім того, плануємо довести незаконність затримання Середюка Володимира Богдановича та оскаржити необґрунтоване повідомлення про підозру, сподіваємось, що для цього нам не потрібно буде звертатись до Європейського суду з прав людини», – ідеться у дописі.
 
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж