Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ліки для онкохворих мають бути безкоштовними! – Ляшко

Олег Ляшко взяв участь у відкритті нового корпусу в Чернігівському обласному онкодиспансері
Олег Ляшко взяв участь у відкритті нового корпусу радіологічного відділення для лінійного прискорювача в Чернігівському обласному онкодиспансері, повідомляє прес-служба РПЛ. Політик торік у липні заклав капсулу для нового приміщення та пообіцяв допомогти знайти кошти на його будівництво.
 

Ліки для онкохворих мають бути безкоштовними! – Ляшко

 

Не минуло і року, як проект був втілений у життя. Обладнання – унікальне для України, за його допомогою можна робити 50 операцій за зміну. Першу заплановано на 4 червня. Вартість будівництва нового корпусу - близько 100 мільйонів гривень. Коштами допомогли усі, хто міг: від місцевих чиновників до народних депутатів. Виділення значної частини з держбюджету домігся лідер Радикальної партії.

«Чернігівщина – приклад для всієї України, як треба дбати про життя і здоров’я людей. Щоб вони не платили сотні тисяч гривень за операції в Білорусії чи Ізраїлі. Наші люди повинні лікуватися вдома. Дякую всім, хто долучився до цього будівництва, незважаючи на партійні кольори і позиції. Життя і здоров’я українців – ось що має об’єднувати. Це наша найбільша цінність і мета. І завдяки новій апаратурі у цій лікарні, сотні життів буде врятовано щороку», - наголосив народний депутат.

Олег Ляшко розповів, що політика його команди направлена на збереження здоров’я і життя українців. Саме тому депутати від Радикальної партії ініціюють запровадження безплатних щорічних медобстежень та розширення переліку безкоштовних ліків.

«Сьогодні забезпеченість державою ліками онкохворих складає 6%. Щоб знайти решту – людям треба останнє винести з хати. Це позбавляє їх права на медичну допомогу. Я добиваюся, щоб ліки від онкології були безкоштовними, щоб люди на лікування не хати продавали і залазили в борги, а мали за рахунок держави ліки від онкології. Крім того, ми добиваємося скасування ПДВ та відновлення державного регулювання цін. Нечесно і несправедливо, коли на один і той самий препарат ціни у двох аптеках відрізняються на 100-200 гривень. Хтось помирає, бо не може купити ліки, а дехто заробляє бариші на життях», - обурився Ляшко.

Крім того, лідер РПЛ вважає, що робота лікарів має достойно оплачуватись.

«Я борюсь за те, щоб у лікарів були достойні зарплати. Щоб вони не працювали за копійки і не просили в людей по 10, 20 чи 30 гривень. Лікарі не повинні побиратися. Мінімальна зарплата в них має бути 15000 гривень. А в лікарів-пенсіонерів – мінімум 5000 гривень. А не так, як зараз – все життя чесно пропрацювали і мають 1500 гривень пенсії. І потім ходять побираються, як безхатьки», - зазначив лідер РПЛ.

У Чернігів на відкриття нового корпусу Олег Ляшко привіз і головного лікаря Запорізького онкодиспансеру Михайла Єсаянца. Політик розповів, що сприятиме відкриттю подібного відділення для лінійного прискорювача і в Запоріжжі. Також лідер РПЛ закликав й керівників інших міст України брати за приклад досвід чернігівських лікарів у піклуванні про онкохворих.
 

Ліки для онкохворих мають бути безкоштовними! – Ляшко


Ліки для онкохворих мають бути безкоштовними! – Ляшко

 

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж