Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко досяг ухвалення законопроекту про заборону пальмової олії

За законопроект проголосували 233 народні депутати 15 травня Верховна Рада схвалила законопроект Радикальної партії Олега Ляшка про заборону пальмової олії у молочних продуктах, повідомляє прес-служба РПЛ.

За законопроект проголосували 233 народні депутати. Олег Ляшко переконаний, що заборона пальмової олії у набілі дозволить зберегти здоров’я українців та відновити національну економіку.

«Заборона пальмової олії – це робочі місця для українських селян, доходи для сільських сімей, можливість годувати своїх дітей, розвиток національного виробництва і вітчизняної економіки. І ключове – це збереження життя і здоров’я українців. Не можна заради надприбутків травити людей імпортною бодягою!», - вважає лідер Радикальної партії.

Політик наголошує, що без села не буде України. Тому треба відновлювати тваринництво на селі.

«Треба створювати робочі місця на селі, дбати про майбутнє українських дітей і добробут української нації. Тільки тоді Україна буде сильною, незалежною та самодостатньою. Нас поважатимуть в світі, коли ми дбатимемо про своїх громадян. Досить бомжувати – треба самим заробляти!», - підсумував Ляшко.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж