Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Марія Яремчук розповіла, чому вирішила покинути сцену

Співачка планує взяти паузу у творчій діяльності та можливо повернеться на сцену, однак вже під іншим ім’ям
Співачка з Чернівців Марія Яремчук пояснила, чому вирішила піти зі сцени. Про це вона розповіла в інтерв'ю ZIK.
 
За її словами, вона відчуває панічний страх перед виходом на сцену.

«Я зверталася до допомоги різних психоаналітиків і ніхто мені не міг нічого сказати! Звичайно, я психологічно здорова людина, але мені було складно виходити на сцену! У мене починалися панічні атаки. Я не соромлюся про це говорити! Були випадки, коли я не виходила на сцену, хоча для мене це взагалі незрозуміло, адже я завжди рвалася туди! Для мене кожен вихід на сцену – це як маленька смерть, як Голгофа! Німіє тіло, хочеться бігти», – зізналася співачка.

Артистка поділилася, було й таке, коли команда співачки просто випирала її на сцену силоміць.

Наразі, зізналася Марія, вона планує взяти паузу у творчій діяльності. Можливо згодом співачка повернеться на сцену, однак вже під іншим ім’ям.

«Розуміючи тепер саму себе, я не бачу сенсу співати ту музику, яку співала, носити те ім'я, яке я носила і той багаж також! Це, напевно, складно – залишати напрацювання, якщо вони є, як би хтось до них не ставився! Все, що вже є, – це багато, і сказати цьому: «Бувай!» Важкувато. Я боялась. Я цілий рік приймала рішення! Воно не є імпульсивним! Це не емоція! Це свідоме рішення!», – наголосила Яремчук. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж