Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині підприємиця використовувала нелегальну працю для пошиття весільних суконь

Вона без укладання трудових договорів взяла на роботу п’ятьох працівниць
На Буковині фізична особа-підприємець використовувала нелегальну працю на власному виробництві з пошиття та декорування весільних суконь. Про це повідомляють в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області.
 
«У ході спільної роботи фахівців Держпраці та фахівців Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області  з’ясовано, що  Фізична особа-підприємець Разумовська І.В. використовувала нелегальну працю на власному виробництві з пошиття та декорування весільних суконь», – йдеться у повідомленні.

Факт використання роботодавцем нелегальної праці документально засвідчили у приміщенні швейного цеху, де працівниці виконували роботу. Жодних документів, які би засвідчували врегульовані у законодавчому плані трудові відносини між фізичною особою-підприємцем та працівницями швейного цеху головним державним інспекторам надано не було. 

Як зазначається у повідомленні, роботодавець без укладання трудових договорів взяла на роботу п’ятьох працівниць. Фізична особа-підприємець також не повідомила про факт прийняття на роботу працівників швейного цеху центральний орган виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.  

Штрафна санкція за використання нелегальної праці, накладена фахівцями Держпраці на фізичну особу-підприємця, становить суму у понад 558 тисячі гривень, адже згідно із діючим законодавством, допуск працівника до роботи без укладання з ними трудового договору  карається штрафом у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати тобто, 111 690 тисяч гривень.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж