Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецьких перевізників оштрафують

Гроші перерахують до міського бюджету На усіх перевізників, котрі в Чернівцях другий день не виконують умови договорів щодо забезпечення регулярного руху міських маршруток, складено акти про порушення для застосування штрафів. Про це повідомили у відділі транспорту, зв’язку та енергетики департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

Двадцяти перевізникам, котрі працюють за тимчасовими угодами, направлено письмові повідомлення про застосування штрафу, де вказано порушення, за яке його застосовують, розмір та банківські реквізити, на які необхідно сплатити. 

Штраф застосовують у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – за кожне порушення умов тимчасового Договору. Перевізник зобов’язаний сплатити зазначену суму штрафу на рахунок, вказаний у повідомленні про застосування штрафу, впродовж 10 робочих днів з моменту отримання повідомлення. Штраф сплачується до міського бюджету.

Перевізники, які працюють за постійними  угодами і не забезпечили роботу транспортних засобів на маршруті, отримали попередження про розірвання угоди.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж