Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Нашій владі варто повчитися у Меркель любити свою країну, – Рабінович

На думку політика, керівництво України припускається серйозної помилки, пускаючи на самотік ситуацію з транзитом газу
Українська влада терміново повинна вирішити долю газотранспортної системи. Запуск «Північного потоку-2» знецінить українську ГТС, тому ми повинні ухвалити адекватні міри вже сьогодні. Про це заявив народний депутат та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі телеканалу «NewsOne».

«Історія довкола української газотранспортної системи – це частина великої геополітичної гри, в якій ми, на жаль, не приймаємо активної участі. Ще місяць тому Порошенко їздив домовлятися з Меркель про те, щоб Німеччина не підтримувала будівництво «Північного потоку-2», а тепер намагається добитися від німців гарантій щодо мінімального транзиту газу до Європи. При цьому від народу хід перемовин приховують, розповідаючи різні казки», обурився парламентар.

На думку політика, «керівництво України припускається серйозної помилки, пускаючи на самотік ситуацію з транзитом газу».
«Ми збільшуємо обсяг торгівлі з Росією щороку на півмільярда доларів, а в цей час ситуацію з транзитом газу до Європи пустили на самотік, ризикуємо долею нашої газотранспортної системи потенційною відсутністю палива в трубі. Відомо, що обслуговування ГТС обходиться в 3 млрд. доларів на рік, і як тільки російський газ піде по трубах «Північного потоку-2», наша ГТС нікому не буде потрібна.
У кращому випадку при нинішній владі ми зможемо розраховувати саме на ці 3 млрд. від Заходу, які він виділить для чистки нашої труби. І все! Про який-небудь прибуток ніхто більше не говоритиме!», – зазначив Вадим Рабінович. 
Парламентар вважає, що, давши згоду на будівництво «Північного потоку-2», «німці показали, як потрібно турбуватися про свою країну, про її національні інтереси».
«Німеччина, як і інші європейські країни, підтримують Україну до того часу, доки не постане питання інтересів німецького народу, німецьких виборців. Якщо Німеччині вигідний «Північний потік-2», то вони готові принести Україну в жертву. І це зрозуміло! Потрібно вчитися у Меркель любити свій народ! Наші керівники повинні проводити проукраїнську політику – і приймати рішення, виходячи з інтересів пересічного громадянина. Якщо хоча б одне рішення потягне за собою пограбування українця хоча б на одну гривню, то таке рішення ухвалювати в кризовий час не можна! Нам потрібно вибудовувати прагматичну політику, враховуючи власні інтереси – тому влада або ухвалює революційне рішення, яке перезапустить роботу нашої газотранспортної системи, або вже в січні 2019 року замість ГТС, що працює, ми отримаємо купу металобрухту. Пам’ятайте: «а» і «б» сиділи на трубі? Так от це буде, на жаль, про нас», – зазначив Вадим Рабінович. 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж