Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко оголосив війну фармакологічній мафії

Радикал запропонував план, щоб зробити ліки доступними
Команда Радикальної партії оголошує боротьбу з фармацевтичною мафією за право громадян на доступні ліки. На цьому з трибуни Верховної Ради наголосив Олег Ляшко, повідомляє Прес-служба РПЛ.

«Фармацевтична мафія має мільярдні доходу за рахунок здоров'я українців. Ми оголошуємо хрестовий похід проти дорогих ліків, недоступної медицини та проти обмежень прав лікування українців в рідній країні. Лише одиниці можуть поїхати по Швейцаріях і лікувати своїх дітей, мільйони українців цього не можуть. Ми оголошуємо боротьбу за право громадян лікуватися в Україні і за доступні ліки», – заявив політик.

Олег Ляшко запропонував план, щоб зробити ліки доступними.

«Минулі три тижні я їздив по Україні, пенсіонери, люди похилого віку та малозабезпечені піднімали питання недоступності ліків і неможливості лікування себе та своїх дітей. Люди останнє витягують з своїх квартир, продають різний непотріб, поки мафія заробляє мільйони. Я пропоную план, щоб зробити ліки доступними. По-перше, ми пропонуємо відновити державне регулювання цін на ліки та обмежити рентабельність, щоб у двох сусідніх аптеках, ціни не відрізнялися на сто-двісті гривень. По-друге, скасування ПДВ на ліки дасть можливість знизити їх вартість. По-третє, необхідно розширити програму безкоштовних ліків. Забезпеченість ліків по онкології за рахунок бюджету всього 6%, все інше люди змушені купувати за свої кошти. Ми пропонуємо надавати безкоштовно ліки від онкологічних хвороб. Також ми вимагаємо посилення відповідальності за продаж сфальсифікованих ліків. За продаж крейди замість ліків необхідно садити до в'язниці на 5-7 років», – підсумував парламентар.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж