Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Мер Каспрук не зміг домовитися із перевізниками

Транспортний колапс у місті і далі триває, бо мер не бажає скликати виконком
Міський голова Олексій Каспрук запросив перевізників до сесійної зали Ратуші на перемовини, однак після кількагодинних переговорів згоди сторони так і не дійшли.

Мер відмовився скликати виконавчий комітет, котрий міг би вирішити ситуацію, доки перевізники не вибачаться перед чернівчанами за страйк.

Крім того, Олексій Каспрук зажадав, аби підприємці негайно повернулися на маршрути, а також сплатили штраф за дні простою.
– Якщо перевізники будуть забезпечувати графік руху, вказаний у договорах, нормально спілкуватимуться з чернівчанами, то я готовий збирати виконавчий комітет і розглядати питання щодо тарифу, – заявив міський голова.
 
Секретар міської ради Василь Продан натомість зазначив – озвучена мером теза про те, що перевізники мають попросити вибачення у чернівчан, «не є компромісом».
– Ніхто з чиновників не вибачається за розбиті дороги, за неосвітлені вулиці, за збитковий водоканал. То чому перевізники мають вибачатися? Це ті люди, які, мабуть, найважче працюють в цьому місті, – зазначив Василь Продан, після чого присутні у сесійній залі перевізники почали йому аплодувати.

Озвучивши свої вимоги, Олексій Каспрук сесійну залу залишив, так що далі спілкуватися із перевізниками довелося Василю Продану.
Він, зокрема, повідомив, що виконком має право також скликати заступник міського голови Володимир Середюк та пообіцяв, що звернеться до нього із таким проханням, аби ситуація вирішилася якнайшвидше.

Чернівчани ж, тим часом, і далі залишаються без маршруток.  
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж